Tagged: μαθητικές εκλογές Toggle Comment Threads | Συντομεύσεις πληκτρολογίου

  • paros | antiparos 20:46 on 14/10/2014 Μόνιμος σύνδεσμος | Απάντηση
    Tags: , , , , μαθητικές εκλογές   

    Μαθητικές εκλογές στο Γυμνάσιο Παροικιάς 

    Πρώτα στα αξιώματα τα κορίτσια στο Γυμνάσιο Παροικιάς!

    DSC_0023

     

    ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 9/10 πραγματοποιήθηκαν στο Γυμνάσιο Παροικιάς οι εκλογές των μαθητικών κοινοτήτων για την σχολική χρονιά 2014-2015. Τα αποτελέσματα εκλογών έχουν ως εξής:

    15μελές μαθητικό συμβούλιο

    Πρόεδρος: Μπαρμπαρή Κατερίνα
    Αντιπρόεδρος: Ζουμή Κωνσταντίνα
    Γραμματέας: Κίτας Φώτης
    Ταμίας: Λουκή Κατερίνα
    Τακτικά μέλη: Γεωργιάδης Παναγιώτης, Καλακώνας Παντελής, Σκιαδά Κατερίνα, Καραφυλλάκη Πηνελόπη, Μουρλάς Ντίνος, Παπαδόπουλος Λουκός, Πέτρου Τζώρτζης, Σκιαδάς Σπύρος, Μαλατέστα Πωλίνα, Δανιηλίδης Γιάννης, Σιφναίος Γιώργος
    Αναπληρωματικά μέλη: Σαρρής Κοσμάς, Μπομποτάς Χρήστος, Καραφυλλάκης Αριστοτέλης

    5 μελή μαθητικά συμβούλια

    Α1
    Πρόεδρος: Αποστολίδου Ηλέκτρα
    Γραμματέας: Ανδρεοπούλου Λουκία
    Ταμίας: Γεμελιάρη Μαρία
    Μέλη: Αργελάς Γιάννης, Αναγνώστου Αναστασία

    Α2
    Πρόεδρος: Μουστάκα Ειρήνη
    Γραμματέας: Κούκα Ντάνιελ
    Ταμίας: Καστανιάς Γρηγόρης
    Μέλη: Καπούτσος Βαγγέλης, Μέξη Σέρτζιο

    Α3
    Πρόεδρος: Πέτρου Τζώρτζης
    Γραμματέας: Μπισκετζής Ανδρέας
    Ταμίας: Μυτιληναίος Γιώργος
    Μέλη: Πολυχρονόπουλος Κων/νος, Παπαγεωργίου Βασίλης

    Α4
    Πρόεδρος: Χόνδρος Μαρκέλλος
    Γραμματέας: Σερένα Τζίνι
    Ταμίας: Τσιρέλης Αριστοτέλης
    Μέλη: Σαμαλτάνη Κλειώ, Σκανδάλης Άγγελος
    Β1
    Πρόεδρος: Γεωργιάδης Παναγιώτης
    Γραμματέας: Καρατζούνη Ιωάννα
    Ταμίας: Ασπρολούπος Στάθης
    Μέλη: Γκιόκα Γκιόζεφ, Καραφυλλάκη Πηνελόπη

    Β2
    Πρόεδρος: Λουκή Μαρία
    Γραμματέας: Μοστράτου Μαρία
    Ταμίας: Λουκής Παναγιώτης
    Μέλη: Λέκα Κλέντι, Καρποδίνης Νίκος

    Β3
    Πρόεδρος: Μουρλάς Ντίνος
    Γραμματέας: Παπαδόπουλος Λουκάς
    Ταμίας: Μπομποτάς Χρήστος
    Μέλη: Πρόκο Φωτεινή, Πρίνα Μανώλης

    Β4
    Πρόεδρος: Σκιαδά Αικατερίνη
    Γραμματέας: Ξανθοπούλου Εμμανουέλλα
    Ταμίας: Χανιώτη Δαμασκηνή
    Μέλη: Σκανδάλης Γιώργος, Σιφναίος Δημήτρης

    Γ1
    Πρόεδρος: Θαλασσοχωρίτη Άννα
    Γραμματέας: Δρόσος Γιώργος
    Ταμίας: Βιώνης Κωσταντίνος
    Μέλη: Θαλασσινού Βιολέτα, Δανιηλίδης Γιάννης

    Γ2
    Πρόεδρος: Λουκή Κατερίνα
    Γραμματέας: Κονδύλης Θοδωρής
    Ταμίας: Κρητικός Μιχάλης
    Μέλη: Κουρμούκης Μιχάλης, Κίτας Φώτης

    Γ3
    Πρόεδρος: Μπαρμπαρής Στέλιος
    Γραμματέας: Μυτιληναίος Ανδρέας
    Ταμίας: Μπαρμπαρή Κατερίνα
    Μέλη: Μακριδάκης Δημήτρης, Μαλατέστα Πωλίνα

    Γ4
    Πρόεδρος: Σουκάντος Γιάννης
    Γραμματέας: Σαρρής Κώστας
    Ταμίας: Σαρρής Κοσμάς
    Μέλη: Πανωρίου Χριστίνα, Πατρίκη Ελισάβετ

    Γ5
    Πρόεδρος: Τζανιδάκη Εβελίνα
    Γραμματέας: Στουγιάννου Άρτεμις
    Ταμίας: Σέχου Σαμπρίνα
    Μέλη: Σκανδάλης Σωτήρης, Σιφναίος Γιώργος.

    entipa_mauro_290514





     

     
  • paros | antiparos 13:23 on 06/10/2014 Μόνιμος σύνδεσμος | Απάντηση
    Tags: προεδρεία τμημάτων, το νέο 15μελές Λυκείο Νάουσας, , Λύκειο, , , μαθητικές εκλογές   

    Νάουσα | Οι μαθητές που αναδείχθηκαν στο 15μελες του Λυκείου και στις τάξεις 

    Καλή θητεια!


    mathitikes_ekloges

    ΑΠΟ ΤΗ Δ/ΝΣΗ του Λυκείου της Νάουσας μας κοινοποιήθηκαν τα αποτελέσματα των εκλογών για την ανάδειξη νέων μαθητικών συμβουλίων στις τάξεις, καθώς και η σύνθεση του νέου 15μελούς του σχολείου. Ευχόμαστε συγχαρητήρια και καλή θητεία στα παιδιά και παραθέτουμε τα ονόματα:

    ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
    Μπούμπας Γιάννης, ΠΡΟΕΔΡΟΣ
    Αρκουλή Μαρία, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
    Πετροπούλου Ανθή Ισμήνη, ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
    Πεφάνης Γεράσιμος, ΤΑΜΙΑΣ
    Βιτζηλαίος Βασίλης, ΜΕΛΟΣ
    Αλιπράντης Γιάννης, ΜΕΛΟΣ
    Αλιπράντης Πολυχρόνης, ΜΕΛΟΣ
    Παντελαίου Μαντώ, ΜΕΛΟΣ
    Χριστοδούλου Πένυ, ΜΕΛΟΣ
    Νικολόπουλος Γιώργος, ΜΕΛΟΣ
    Ρούσσου Παντελία, ΜΕΛΟΣ
    Τσαντάνης Νικόλας, ΜΕΛΟΣ
    Μπεν Σααντόν Γιοτάμ, ΜΕΛΟΣ
    Αγούρου Χριστίνα, ΜΕΛΟΣ
    Καραχάλιου Ειρήνη, ΜΕΛΟΣ

    ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

    Βεντουρής Κυριάκος, Γκεμπόρις Εβελίνα.
    Ως εκπρόσωπος των μαθητών στη Σχολική Επιτροπή ορίστηκε ο μαθητής της Α΄τάξης: Αλιπράντης Πολυχρόνης.
    Α΄ ΤΑΞΗ
    Α1
    ΠΡΟΕΔΡΟΣ Αλιπράντης Πολυχρόνης
    ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Δημάκης Δημητρης
    ΤΑΜΙΑΣ Αρκουλής Φραγκίσκος
    ΜΕΛΟΣ 1 Μπιμπάϊ Ντενίς
    ΜΕΛΟΣ 2 Ζουμής Ηλίας
    Α2
    ΠΡΟΕΔΡΟΣ Παπαδοπούλου Ειρήνη
    ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Φοίφας Ιωάννης
    ΤΑΜΙΑΣ Φραντζή Ραφαέλα
    ΜΕΛΟΣ 1 Σκιαδά Στεφανία
    ΜΕΛΟΣ 2 Σιφναίου Φράνκα

    Β΄ ΤΑΞΗ

    Β1
    ΠΡΟΕΔΡΟΣ Αρκουλή Μαρία
    ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Κυπραίου Χριστίνα
    ΤΑΜΙΑΣ Μιχαλακόπουλος Παναγιώτης
    ΜΕΛΟΣ 1 Αβραάμ Κλεανθία
    ΜΕΛΟΣ 2 Αγούρου Χρστίνα
    Β2
    ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ρούσσου Παντελία
    ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Τριπολιτσιώτη Μαρία
    ΤΑΜΙΑΣ Πεφάνης Γεράσιμος
    ΜΕΛΟΣ 1 Τζανακόπουλος Χρήστος
    ΜΕΛΟΣ 2 Σαμαλτάνη Αικατερίνη
    Γ΄ ΤΑΞΗ

    Γ1
    ΠΡΟΕΔΡΟΣ Βιτζηλαίος Βασίλης
    ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Βεντουρή Αργυρώ
    ΤΑΜΙΑΣ Σαντόν Γιόταμ Μπεν
    ΜΕΛΟΣ 1 Βεντουρής Κυριάκος
    ΜΕΛΟΣ 2 Γκέμπορις Εβελίνα
    Γ2
    ΠΡΟΕΔΡΟΣ Παντελάιου Μαντώ
    ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Μπούμπας Γιάννης
    ΤΑΜΙΑΣ Νικολόπουλος Γιώργος
    ΜΕΛΟΣ 1 Χριστοδούλου Πένυ
    ΜΕΛΟΣ 2 Τσαντάνης Νικόλας

    entipa_mauro_290514

     
c
Compose new post
j
Next post/Next comment
k
Previous post/Previous comment
r
Απάντηση
e
Αλλαγή
o
Show/Hide comments
t
Go to top
l
Go to login
h
Show/Hide help
shift + esc
Ακύρωση
Αρέσει σε %d bloggers: